?

Log in

Previous Entry | Next Entry

 Мене лякають білі сторінки паперу, не тому що вони порожні, а тому що їх так легко зіпсувати. Саме тому переші слова так повільно і нехоче виринають з під клавіш. Протестую, адже можливо цей лист паперу ніхто ніколи не побачить, його можна просто знищити. Але слова на ньому вже почали своє існування і живуть своїм, мало кому помітним, життям. Як гармоннії звукових хвиль, ці слова мають бути в певній послідовності, і мати певне значення. Помиляюсь, це не просто впорядковані лінії на папері, вони у своему трдидцятитрьохковому кодуванні можуть зберегти звуки, кольори, думки, почуття. Так з їх життя можливо відворити наше.

Звичайний початок. Пожувхле листя на узбіччі. Чотири слова вже створють гармонію осені і вже грають свою композицію відворючи і звуки, і кольори, і думки і почуття. Простіше... листопад. Більш стиснено але не меньш інтенсивно. Додаю. Пожувхле листя на узбіччі. Листопад. Композиція завмерла і чекає свого продовження і розвитку.

Десять хвилин до магазину з продуктами. Десять хвилин осіннього повітря. Рев сотен коней заточених у грати двигуна і випущених на волю. Кріз вітер не чути власних думок. Нічого не було, нічого нема, не буде. П'ять заперечень достатньо, щоб знати, що ці слова оманливі. Є тільки вітер. Насправді, не рухаюсь, а місто зірвалось з місця і пролітає повз мене. Проглядаю його листівки з будинками і людьми. І попливли останні враження тільки іноді зберігаючи послідовність оригінальніх подій. 

Comments

( 3 comments — Leave a comment )
fattylouie
Nov. 3rd, 2008 03:28 pm (UTC)
такий пошук смислів і оживляння слів... здається, що лотмана знову читаю))
time_trader
Nov. 5th, 2008 09:17 am (UTC)
ось через свою цікавість поліз в нет шукати книжки Лотмана, почав читати "Лекции по структуральной поэтике". Дякую за пораду...
fattylouie
Nov. 15th, 2008 05:11 pm (UTC)
я вже давно чула про привид Лотмана... він з*являється до кожного, хто не переборов спокуси і заснув над його чтивом, і вони зникають... судячи з того, що ти зник, ти став ще однієюю жертвою Лотмана((
сумно... тре було радити Аверинцева
( 3 comments — Leave a comment )

Profile

time_trader
Торгівець Часом

Latest Month

March 2016
S M T W T F S
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Page Summary

Powered by LiveJournal.com
Designed by Tiffany Chow